O mnie

 

Foto

Dyplomowany logopeda, certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej, właścicielka gabinetu, członek Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej.
Od wielu lat zajmuje się diagnostyką i terapią zaburzeń integracji sensorycznej, diagnozą i terapią logopedyczną, a także terapią ręki.
Mam to szczęście, że bardzo lubię moją pracę. Często uczestniczę w szkoleniach i kursach tematycznych, mogę więc zapewnić, że zajęcia prowadzone przeze mnie są prowadzone na najwyższym poziomie z uwzględnieniem najnowszych badań i wskazań terapeutycznych.

O mnie

 

Jestem psychologiem, absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja: psychologia kliniczna), psychoterapeutką.
Zajmuje się terapią indywidualną osób dorosłych i prowadzę konsultacje dotyczące spraw wychowawczych w oparciu o Terapie Skierowaną na Rozwiązania (TSR).
Jestem trenerem Treningu Umiejętności Społecznych ART i Treningu Pewności Siebie (trening przeznaczony dla dzieci- ofiar przemocy rówieśniczej).
Prowadzę Warsztaty Umiejętności Wychowawczych dla rodziców i nauczycieli, a także zajęcia stymulujące rozwój poznawczy dla dzieci 6 letnich.


O mnie

 

Pedagog Specjalny, Terapeuta Integracji Sensorycznej. Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, specjalność pedagogika terapeutyczna.
Posiadam doświadczenie w diagnozowaniu i prowadzeniu terapii dzieci i młodzieży z Autyzmem i Zespołem Aspergera oraz kwalifikacje do diagnozowania, planowania i prowadzenia terapii integracji sensorycznej. Zajmuję się pracą z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnością ruchową i intelektualną oraz poradnictwem dla rodziców.


O mnie

 

Foto

Pedagog specjalny, Terapeuta Integracji Sensorycznej, Trener Umiejętności Społecznych.
Ukończyłam Akademię Pedagogiki Specjalnej na kierunku pedagogika specjalna w specjalnościach: pedagogika terapeutyczna, integracyjna oraz niepełnosprawnych intelektualnie. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi zdobyte m.in. na obozach terapeutycznych w USA (Camp Virginia Jaycee), w Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD „Helenów” w Warszawie oraz w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu. Jestem też instruktorką harcerską (w stopniu harcmistrzyni) z 16-letnią praktyką w wychowywaniu i dbaniu o wszechstronny rozwój dzieci, młodzieży oraz kadry instruktorskiej.
Od 2013 roku zajmuję się diagnozą i terapią zaburzeń integracji sensorycznej, a efektywność tej terapii mogę obserwować na co dzień m.in. u własnej córki, wyprowadzonej dzięki niej z licznych dysfunkcji rozwojowych.

O mnie

 

Foto

Ukończyłam studia na kierunku pedagogika specjalna, specjalność logopedia na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam odbywając liczne praktyki w placówkach oświatowych i medycznych oraz pracując jako logopeda w przedszkolach publicznych. Zdobytą podczas studiów wiedzę staram się uzupełniać poprzez uczestnictwo w różnych formach doskonalenia m.in. kursie terapii ręki, stażu logopedycznym w Fundacji SYNAPSIS zajmującej się osobami ze spektrum autyzmu i in.
Zajmuję się diagnozą i terapią logopedyczną, a także terapią ręki. Swoje zajęcia staram się dostosowywać indywidualnie do potrzeb każdego dziecka oraz prowadzić je w ciekawy sposób.